Стрела на багер за багер CATERPILLAR 320DL & 323DL

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/20
PDF
8.750 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Тип стрела на багер
Локација Холандија Steenwijk
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID RF13796
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Англиски
running hours: USED
Description
GOOD CONDITION ORIGINAL * CAT * VAH BOOM ( 3 PIECE BOOM )
SUITIBLE TO CAT 320DL & 323DL EXCAVATOR
INCLUDING
MAIN BOOM 2380 mm WORKING LENGHT WITH UPPER CYLINDER & CAT SAFETY VALVE
MIDDLE BOOM 2800 mm WORKING LENGHT WITH STICK CYLINDER & CAT SAFETY VALVE
STICK 2900 mm WORKING LENGHT
PEPED FOR TILT FUNCTION & CENTRAL GREASING
IN GOOD CONDITION WITHOUT CRACKS OR WELDS
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!