Стрела на багер за багер KOBELCO 4500

PDF
стрела на багер за багер KOBELCO 4500
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип стрела на багер
Локација Холандија Goudriaan
Датум на објавување јан 08, 2022
Каталошки број на продавачот 2821
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Холандски
Kraanmasten L 4500mm per ø 90 mm
Kobelco Verlenggiek
4500 - 30 ton
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!