Стационарен воздушен компресор Wittig Compressor ROL 85

PDF
стационарен воздушен компресор Wittig Compressor ROL 85
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип:  стационарен воздушен компресор
Година на производство:  2003
Локација:  Германија Siegen
Датум на објавување:  9.6.2024
Machineryline ID:  JT36633
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Стационарен воздушен компресор Wittig Compressor ROL 85

Германски
Preis: Contact us for price
Marke: Wittig Compressor
Wittig Compressor for sale
Model ROL 85
Find more here
покажи контакти
Contact us at
покажи контакти
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Ehrler & Beck DVT 3.80 цена на барање Стационарен воздушен компресор 2004 Германија, Dabergotz
Ingersoll Rand 721 2.400 € Стационарен воздушен компресор 2001 3805 м/ч Германија, Saarlouis
Ingersoll-Rand 2.400 € Стационарен воздушен компресор 2001 2000 м/ч Германија, Saarlouis
Kaeser ASK 35 цена на барање Стационарен воздушен компресор 2005 Германија, Dabergotz
Mark MSM 2.2 KW Dmini цена на барање Стационарен воздушен компресор 2006 2818 м/ч Германија, Dabergotz