Стационарен воздушен компресор DAYTON 16.5CFM

PDF
стационарен воздушен компресор DAYTON 16.5CFM
стационарен воздушен компресор DAYTON 16.5CFM
стационарен воздушен компресор DAYTON 16.5CFM слика 2
стационарен воздушен компресор DAYTON 16.5CFM слика 3
стационарен воздушен компресор DAYTON 16.5CFM слика 4
стационарен воздушен компресор DAYTON 16.5CFM слика 5
Заинтересирани сте за огласот?
1/5
PDF
1.750 US$
Нето цена
≈ 1.626 €
Контактирајте го продавачот
Тип:  стационарен воздушен компресор
Локација:  Мексико Chihuahua
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  13035
Состојба
Состојба:  половни
Дополнителни информации
Боја:  зелен

Дополнителни информации — Стационарен воздушен компресор DAYTON 16.5CFM

Шпански
marca: DAYTON
ELECTRICO 5 HP. 175 PSI
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи