Нови сензор VÖGELE Scop / ski (2484805) за асфалт павер VÖGELE

PDF
нови сензор VÖGELE Scop / ski (2484805) за асфалт павер VÖGELE
1/1
PDF
1.000 €
Контактирајте го продавачот
Тип сензор
Број на дел 2484805
Каталошки број на оригиналот 2484805
Локација Латвија Rīga
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID GF25087
Состојба
Состојба нов
Дополнителни информации
Летонски
New Vogele original
-Scope sensor 24848805
-Ski 0,35m
-Cable


Delivery options.
Request for other parts
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи