Семеринг за радилица DEUTZ за дигалка GENIE

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип семеринг за радилица
Година на производство 02/2021
Локација Белорусија Минская обл., Дзержинский р-н
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID FL24886
Опис
Марка на мотор Deutz
Модел на мотор 1011F
Мотор
Марка Deutz 1011F
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Кинески
Cальник коленвала!
Двигателей Deutz 1011, 1011F, 2011
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!