Седиште за багер Volvo EC210B / EC240B / EC290B / EC340B / EC360B / EC46

PDF
седиште за багер Volvo EC210B / EC240B / EC290B / EC340B / EC360B / EC46
седиште за багер Volvo EC210B / EC240B / EC290B / EC340B / EC360B / EC46
седиште за багер Volvo EC210B / EC240B / EC290B / EC340B / EC360B / EC46 слика 2
седиште за багер Volvo EC210B / EC240B / EC290B / EC340B / EC360B / EC46 слика 3
седиште за багер Volvo EC210B / EC240B / EC290B / EC340B / EC360B / EC46 слика 4
седиште за багер Volvo EC210B / EC240B / EC290B / EC340B / EC360B / EC46 слика 5
седиште за багер Volvo EC210B / EC240B / EC290B / EC340B / EC360B / EC46 слика 6
седиште за багер Volvo EC210B / EC240B / EC290B / EC340B / EC360B / EC46 слика 7
седиште за багер Volvo EC210B / EC240B / EC290B / EC340B / EC360B / EC46 слика 8
седиште за багер Volvo EC210B / EC240B / EC290B / EC340B / EC360B / EC46 слика 9
седиште за багер Volvo EC210B / EC240B / EC290B / EC340B / EC360B / EC46 слика 10
седиште за багер Volvo EC210B / EC240B / EC290B / EC340B / EC360B / EC46 слика 11
седиште за багер Volvo EC210B / EC240B / EC290B / EC340B / EC360B / EC46 слика 12
седиште за багер Volvo EC210B / EC240B / EC290B / EC340B / EC360B / EC46 слика 13
Заинтересирани сте за огласот?
1/13
PDF
1.250 €
Контактирајте го продавачот
Тип:  седиште
Година на производство:  2021
Локација:  Холандија Venlo
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  905900
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Седиште за багер Volvo EC210B / EC240B / EC290B / EC340B / EC360B / EC46

Холандски
Merk : Volvo
Model : EC210B / EC240B / EC290B / EC340B / EC360B / EC46
Bouwjaar : 2021
Land : Nederland
Prijs excl. BTW : 1250 EUR
BTW : 21
Voorraad nummer : 905900
Plaats : Venlo
Overige informatie : Bottom part of the cabin suitable for Volvo EC210B / EC240B / EC290B / EC340B / EC360B / EC460B / EC480B
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!