Нови санитарен контејнер CONTAINEX WC-05

PDF
нови санитарен контејнер CONTAINEX WC-05
1/1
PDF
3.305 €
Контактирајте го продавачот
Марка CONTAINEX
Модел WC-05
Тип санитарен контејнер
Година на производство 2021
Локација Германија Eltmann
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 19965015
Опис
Вкупни димензии 1.4 м × 2.4 м × 2.54 м
Ентериер
Тоалет
Состојба
Состојба нов
Дополнителни информации
Боја син
Дополнителни информации
Германски
Containex WC-Box
Ausstattung:
1x WC
1x Waschbecken
 massiver Stahlprofilrahmen mit Container-Ecken und Staplertaschen
 CEE-Außensteckdosen, versenkt, 32 A
 kombinierbare, einfach austauschbare
Wandelemente in Paneelbauweise aus verzinktem Profilblech
 optimal wärme- und schallisoliert
 diverse Zusatzausstattungen möglich
 inkl. Beleuchtung und Steckdosen
 inkl. Heizung
Mehrpreis für Wunschfarbe: 100,-€ netto

Sanitary facilities
Ausstattung
1x Waschbecken
 massiver Stahlprofilrahmen mit Container-Ecken und Staplertaschen
 CEE-Außensteckdosen
versenkt
32 A
 kombinierbare
einfach austauschbare
Wandelemente in Paneelbauweise aus verzinktem Profilblech
 optimal wärme- und schallisoliert
 diverse Zusatzausstattungen möglich
 inkl. Beleuchtung und Steckdosen
 inkl. Heizung
Mehrpreis für Wunschfarbe: 100,-€ netto
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
санитарен контејнер Roho Typ Solotop Roho Typ Solotop 3.250 € Санитарен контејнер Германија, Eltmann