Самоистоварувачки сандак Hijsbakken

PDF
самоистоварувачки сандак Hijsbakken
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип самоистоварувачки сандак
Локација Холандија Goudriaan
Датум на објавување јан 08, 2022
Каталошки број на продавачот N3077
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Холандски
 Agomac 1 kub hijsbakken
Gemakkelijk te verplaatsen met hijsogen bovenaan en lepelgaten onderaan
Ook andere afmetingen leverbaar
 
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
самоистоварувачки сандак WIFO MK500 KANTELBAK WIFO MK500 KANTELBAK 250 € Самоистоварувачки сандак Холандија, Hazerswoude