Нови сајла за подигање HBC Linus 6

PDF
нови сајла за подигање HBC Linus 6
1/1
PDF
97,16 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Тип:  сајла за подигање
Број на дел:  CHB-ASS003400
Локација:  Шпанија Vicar (Almeria)
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  CHB-ASS003400
Состојба
Состојба:  нов

Дополнителни информации — Нови сајла за подигање HBC Linus 6

Англиски
Neck belt for Hiab´s radio remote controls. With the waist strap you can always have your transmitter close. The strap, is easy to adjust for a perfect fit.

-Reference:CHB-ASS003400
-Weight:200g


We ship worldwide,please ask our commercial departmen for more information.
 
Correa para mandos a distancia HBC. Con esta correa de fijación al cuello  siempre puede tener su unidad transmisora cerca. 
La correa es fácil de ajustar para un ajuste perfecto.

-Referencia:CHB-ASS003400
-Peso:200g


Hacemos envíos a todo el mundo, consulte con nuestro departamento comercial para mas información.
 
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи