Ротирачки телескопски натоварувач MERLO ROTO 41.21 MCSS

PDF
ротирачки телескопски натоварувач MERLO ROTO 41.21 MCSS
ротирачки телескопски натоварувач MERLO ROTO 41.21 MCSS слика 2
ротирачки телескопски натоварувач MERLO ROTO 41.21 MCSS слика 3
ротирачки телескопски натоварувач MERLO ROTO 41.21 MCSS слика 4
ротирачки телескопски натоварувач MERLO ROTO 41.21 MCSS слика 5
ротирачки телескопски натоварувач MERLO ROTO 41.21 MCSS слика 6
ротирачки телескопски натоварувач MERLO ROTO 41.21 MCSS слика 7
ротирачки телескопски натоварувач MERLO ROTO 41.21 MCSS слика 8
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
ротирачки телескопски натоварувач MERLO ROTO 41.21 MCSS слика 10
ротирачки телескопски натоварувач MERLO ROTO 41.21 MCSS слика 11
ротирачки телескопски натоварувач MERLO ROTO 41.21 MCSS слика 12
ротирачки телескопски натоварувач MERLO ROTO 41.21 MCSS слика 13
ротирачки телескопски натоварувач MERLO ROTO 41.21 MCSS слика 14
ротирачки телескопски натоварувач MERLO ROTO 41.21 MCSS слика 15
ротирачки телескопски натоварувач MERLO ROTO 41.21 MCSS слика 16
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/16
PDF
59.500 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка MERLO
Модел ROTO 41.21 MCSS
Тип ротирачки телескопски натоварувач
Година на производство 2005
Работни часови 6641 м/ч
Нето тежина 14520 кг
Локација Италија Cuneo
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 2925
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Англиски
CESTELLO OMOLOGATO
FORCHE
OMOLOGAZIONE STRADALE
CERTIFICATO CE
MANUALE USO E MANUTENZIONE
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
ротирачки телескопски натоварувач MERLO Roto 33.16 KS MERLO Roto 33.16 KS 49.900 € Ротирачки телескопски натоварувач 2005 2930 м/ч Германија, Deggendorf
ротирачки телескопски натоварувач MERLO ROTO 38.16 MERLO ROTO 38.16 32.000 € Ротирачки телескопски натоварувач 2007 8400 м/ч Франција, HUTTENHEIM
ротирачки телескопски натоварувач MANITOU mrt2540 privilege MANITOU mrt2540 privilege цена на барање Ротирачки телескопски натоварувач 2008 2800 м/ч Италија, Alba (CN)
ротирачки телескопски натоварувач MANITOU mrt1635 MANITOU mrt1635 цена на барање Ротирачки телескопски натоварувач 2010 6700 м/ч Италија, Alba (CN)
ротирачки телескопски натоварувач MANITOU MRT 2540 MANITOU MRT 2540 цена на барање Ротирачки телескопски натоварувач 01/2004 12252 м/ч Бугарија, София
ротирачки телескопски натоварувач MERLO ROTO 40.26 MERLO ROTO 40.26 цена на барање Ротирачки телескопски натоварувач 2017 7200 м/ч Полска