Ротациски преносник Linde GD - 6 за багер

PDF
ротациски преносник Linde GD - 6 за багер
ротациски преносник Linde GD - 6 за багер
ротациски преносник Linde GD - 6 за багер слика 2
Заинтересирани сте за огласот?
1/2
PDF
2.350 €
Контактирајте го продавачот
Тип:  ротациски преносник
Локација:  Романија Brasov
Датум на објавување:  9.6.2024
Machineryline ID:  FM25218
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Ротациски преносник Linde GD - 6 за багер

Романски
Reductor de rotire Linde.

Nr: 803D100041

Tip: GD - 6

Stare: buna.

Pret: 2.350 EURO ( Pret fara TVA ).
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи