Ротациски преносник Hamworthy 90110883 214 K06 за багер Furukawa 640E

PDF
ротациски преносник Hamworthy 90110883 214 K06 за багер Furukawa 640E
ротациски преносник Hamworthy 90110883 214 K06 за багер Furukawa 640E
ротациски преносник Hamworthy 90110883 214 K06 за багер Furukawa 640E слика 2
ротациски преносник Hamworthy 90110883 214 K06 за багер Furukawa 640E слика 3
ротациски преносник Hamworthy 90110883 214 K06 за багер Furukawa 640E слика 4
ротациски преносник Hamworthy 90110883 214 K06 за багер Furukawa 640E слика 5
ротациски преносник Hamworthy 90110883 214 K06 за багер Furukawa 640E слика 6
Заинтересирани сте за огласот?
1/6
PDF
2.850 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Тип:  ротациски преносник
Локација:  Романија Brasov
Датум на објавување:  9.6.2024
Machineryline ID:  BJ19140
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи