Ротациски преносник DAEWOO 401-00391 (401-00391) за багер

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип ротациски преносник
Број на дел 401-00391
Локација Холандија Wouw
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 777006962
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Холандски
conditie: Rebuilt
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи