Ротациски преносник за багер Hitachi 330 CER

PDF
ротациски преносник за багер Hitachi 330 CER
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип:  ротациски преносник
Локација:  Турција Yenimahalle/ANKARA
Датум на објавување:  6.6.2024
Machineryline ID:  DE31430
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Ротациски преносник за багер Hitachi 330 CER

Турски
CAT 330 CER
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!