Ротациски преносник 5005840 за багер Liebherr A900 B/A900C/R900 B

PDF
ротациски преносник 5005840 за багер Liebherr A900 B/A900C/R900 B
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип:  ротациски преносник
Број на дел:  1002555
Каталошки број на оригиналот:  5005840
Локација:  Холандија Ede
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  1002555
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!