Ролл-приколка Novatech RT82

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип ролл-приколка
Година на производство 2020
Носивост 82000 кг
Нето тежина 11900 кг
Локација Данска Odder
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID KD27402
Опис
Вкупни димензии должина - 19.3 м, широчина - 2.5 м
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја темно син
Дополнителни информации
Англиски
Front Tyres: Unknown
Rear Tyres: Unknown
Engine Type: Manual/none
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
нови ролл-приколка SEACOM Нови SEACOM цена на барање Ролл-приколка 2020 100000 кг Данска, Odder