Ролл-приколка Novatech

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип ролл-приколка
Носивост 24000 кг
Локација Данска Odder
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID DM26608
Опис
Вкупни димензии 6 м × 2.5 м × 0.59 м
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Англиски
Front Tyres: Unknown
Rear Tyres: Unknown
Engine Type: Manual/none
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
ролл-приколка SEACOM SEACOM цена на барање Ролл-приколка 2005 60000 кг Данска, Odder
ролл-приколка Novatech RT20-120tons Novatech RT20-120tons цена на барање Ролл-приколка 2009 120000 кг Данска, Odder
ролл-приколка Novatech RT20-120tons Novatech RT20-120tons цена на барање Ролл-приколка 2010 120000 кг Данска, Odder
ролл-приколка Novatech RT20-120tons Novatech RT20-120tons цена на барање Ролл-приколка 2010 120000 кг Данска, Odder
ролл-приколка Novatech Novatech цена на барање Ролл-приколка 2009 120000 кг Данска, Odder