Резервоар за гориво за телескопски натоварувач MERLO 38.12

PDF
PDF
327,90 €
Нето цена
1.500 PLN
Контактирајте го продавачот
Тип резервоар за гориво
Локација Полска Annopol
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID BY27410
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Полски
parts-category: uklad-paliwowy
parts-type: silnik
Witam mam do sprzedania
Zbiornik paliwa
Merlo 38.12
2007 Rok
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!