Резервни делови Zwolnica Zwrotnica Most Półoś Części Volvo a25c a25d a30 a35 a40 Wozidło do Wozidła за зглобен дампер VOLVO a25c a25d a30 a35 a40

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип резервни делови
Година на производство 2002
Локација Полска Pińczów
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID KX9568
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Полски
Zwolnica do wozidła Volvo

Satelity: 3x18
Wieniec: 69
Półoś 17
nr 5003 na magazynie
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!