Резервни делови TARCZKI przekładki за виљушкар KRAMER

PDF
PDF
39,72 €
180 PLN
Контактирајте го продавачот
Тип резервни делови
Локација Полска Pińczów
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID WA6717
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Полски
Opis produktu,
Cena dotyczy 1 szt tarczki. 
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи