Резервни делови SPRĘŻYNA за натоварувач со тркала KRAMER 311, 411, 515

PDF
PDF
154,70 €
Нето цена
700 PLN
Контактирајте го продавачот
Тип резервни делови
Локација Полска Pińczów
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID QU7525
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Полски
Pasuje do Kramer: 311; 411; 515. W ofercie posiadamy więcej części do maszyn budowlanych Kramer,
Opis produktu
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!