Резервни делови Zwolnica Zwrotnica Most Półoś Części Volvo BM a25c a25d a30 a35 a40 Wozidło do Wozidła за друга градежна машина VOLVO a25c a25d a30 a35 a40

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/9
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип резервни делови
Година на производство 2003
Локација Полска Pińczów
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID TG10248
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Полски
Zwolnica do wozidła Volvo

Satelity: 24x3
Wieniec: 69
Półoś 18
nr 5053 na magazynie

Posiadamy więcej części (wkłady, zwolnice) do wozideł Volvo i Terex (zobacz nasze pozostałe ogłoszenia).

Możliwość wysyłki każdej części kurierem.
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!