Резервни делови CATERPILLAR (2564965) за багер CATERPILLAR

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип резервни делови
Број на дел 2564965
Локација Холандија Wouw
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 777004304
Состојба
Состојба нов
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи