Резервни делови Brat buldoexcavator JCB 3CX за багер-натоварувач

PDF
PDF
100 €
Контактирајте го продавачот
Тип резервни делови
Локација Романија Maramures
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID GG27416
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Романски
Vindem brat telescopic buldoexcavator
Model:JCB 3CX , JCB 4CX
Stare foarte buna.
Oferim garantie pieselor.
Pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactatii telefonic.
Pret informativ .
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи