Редуктор за движење Caterpillar 305 за мини багер Caterpillar 305, komatsu pc 50

PDF
редуктор за движење Caterpillar 305 за мини багер Caterpillar 305, komatsu pc 50
редуктор за движење Caterpillar 305 за мини багер Caterpillar 305, komatsu pc 50
редуктор за движење Caterpillar 305 за мини багер Caterpillar 305, komatsu pc 50 слика 2
редуктор за движење Caterpillar 305 за мини багер Caterpillar 305, komatsu pc 50 слика 3
редуктор за движење Caterpillar 305 за мини багер Caterpillar 305, komatsu pc 50 слика 4
редуктор за движење Caterpillar 305 за мини багер Caterpillar 305, komatsu pc 50 слика 5
редуктор за движење Caterpillar 305 за мини багер Caterpillar 305, komatsu pc 50 слика 6
Заинтересирани сте за огласот?
1/6
PDF
2.115 €
Бруто цена, ДДВ – 20%
1.762,50 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Тип:  редуктор за движење
Локација:  Украина Хмельницкий
Датум на објавување:  9.6.2024
Machineryline ID:  ZN24386
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Редуктор за движење Caterpillar 305 за мини багер Caterpillar 305, komatsu pc 50

Англиски
Final drive for CATERPILLAR 305, komatsu pc 50 mini excavator
komatsu pc 50
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!