Редуктор за движење LIEBHERR FAT400P063 (9443220) за багер LIEBHERR R912 Li/R914/R914B/R914C/R922 Li/R924//R924 C/R932 Li/R932 Li T/R932 Li TR/R934/R934B//R934C

PDF
редуктор за движење LIEBHERR FAT400P063 (9443220) за багер LIEBHERR R912 Li/R914/R914B/R914C/R922 Li/R924//R924 C/R932 Li/R932 Li T/R932 Li TR/R934/R934B//R934C
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип редуктор за движење
Број на дел 1012768
Каталошки број на оригиналот 9443220
Локација Холандија Ede
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 1012768
Состојба
Состојба половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи