Редуктор за движење за багер Komatsu PC 228US

PDF
редуктор за движење за багер Komatsu PC 228US
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип:  редуктор за движење
Локација:  Полска Koziegłowy
Датум на објавување:  9.6.2024
Machineryline ID:  EF32534
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Редуктор за движење за багер Komatsu PC 228US

Англиски
Part is new.
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!