Редуктор за движење за багер Komatsu PC 240-7

PDF
редуктор за движење за багер Komatsu PC 240-7
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип:  редуктор за движење
Локација:  Полска Koziegłowy
Датум на објавување:  9.6.2024
Machineryline ID:  QA32534
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Редуктор за движење за багер Komatsu PC 240-7

Англиски
Part is new
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!