Редуктор за движење Kobelco за багер Komatsu PC 210-7

PDF
редуктор за движење Kobelco за багер Komatsu PC 210-7
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип:  редуктор за движење
Локација:  Полска Koziegłowy
Датум на објавување:  9.6.2024
Machineryline ID:  FZ32533
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Редуктор за движење Kobelco за багер Komatsu PC 210-7

Англиски
Part is new.
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!