Редуктор за движење KOMATSU PC400LC-5 за багер

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип редуктор за движење
Локација Холандија Wouw
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 777006882
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Холандски
conditie: Checked
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи