Огласот Редуктор за движење за багер KOMATSU WA 470-3 е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
редуктор за движење за багер KOMATSU  WA 470-3
Продадено
1/1
2.186 €
Нето цена
10.000 PLN
2.688,78 €
Бруто цена
Тип редуктор за движење
Година на производство 2000
Локација Полска Kostrzyn nad Odrą
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID AQ26207
Состојба
Состојба половни