Разводник за палење USED BENATI BEN145RSB WHEEL LOADER HYDRAULIC CONTROL VALVE BLO за багер BENATI BEN 145RSB

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/22
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип разводник за палење
Локација Турција Adana
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID XF18084
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Англиски
Benati BEN 145 RSB wheel excavator used original hydraulic control valve control block. Clear. Working. In addition to,

You can contact to for other construction used original parts by Whatsapp number or e-mail adress.

Civil Engineer / Mert KESKIN
Keskin Construction Limited Company Adana/TURKEY
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!