Разводник за палење FIAT-HITACHI Distributor за багер FIAT-HITACHI W 270

PDF
разводник за палење FIAT-HITACHI Distributor за багер FIAT-HITACHI W 270
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип разводник за палење
Локација Италија Schilpario, Bergamo
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот NL004
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Англиски
General very good condition used equipment,
ready for use
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи