Огласот Разводник за палење за багер CASE 688 788 888 988 е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
разводник за палење за багер CASE 688 788 888 988
Продадено
1/1
1.216 €
Нето цена
5.500 PLN
1.495,68 €
Бруто цена
Тип разводник за палење
Година на производство 1998
Локација Полска Kostrzyn nad Odrą
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID MN26207
Состојба
Состојба половни