Разводник за палење USED MASSEY FERGUSON FERMEC KOBELCO 750 760 820 860 865 960 965 за багер-натоварувач FERMEC 750 / 760 / 820 / 860 / 865 / 960 / 965 / 640 / 650 / 660

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/35
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип разводник за палење
Година на производство 2000
Локација Турција Adana
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID RE18918
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Англиски
Massey Ferguson MF 750 / MF 760 / MF 820 / MF 860 / MF 865 / MF 960 / MF 965 / MF 640 / MF 640B / MF 650 / MF 650B / MF 660 / MF 660B / Fermec 750 / 760 / 820 / 860 / 865 / 960 / 965 / 640 / 640B / 650 / 650B / 660 / 660B / Fermec Kobelco TLK750 / TLK760 / TLK820 / TLK860 backhoe loader used original hydraulic valve hydraulic control block. Working. Clear. Original valve. In addition to,

You can contact to for other construction used original parts by Whatsapp number or e-mail adress.

Civil Engineer / Mert KESKIN
Keskin Construction Limited Company Adana/TURKEY
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!