Разводник за палење за автодигалка DEMAG

PDF
PDF
3.000 €
Контактирајте го продавачот
Тип разводник за палење
Локација Шпанија Vilafranca del Penedès, Barcelona
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 5485609590
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Шпански
Observaciones: DISTRIBUCIÓN HIDRÁULICO DEMAG REF-10977
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи