Ралник Vogt SRF 2900

PDF
PDF
2.800 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Тип ралник
Година на производство 2011
Локација Германија Burkau
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 26593520
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Германски
Location: Germany
Marke: Vogt
hydr. Schwenkbar
Dreieck
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
ралник Ралник 1.500 € Ралник 2011 Украина, смт. Куликів
ралник LN150 LN150 2.950 € Ралник 2010 Италија, Roma