Ралник LIEBHERR 722 6-way blade

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/10
PDF
3.750 €
Нето цена
4.537,50 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка LIEBHERR
Модел 722 6-way blade
Тип ралник
Година на производство 1999
Локација Литванија Dievogala
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID MB20427
Опис
Потребна сила на трактор 60 кс
Ширина на ралник 3200 мм
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Англиски
may fit other models
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
ралник LIEBHERR A904C LIEBHERR A904C цена на барање Ралник Холандија, Wouw