Нови ралник Holaras MAISSCHUIF

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка Holaras
Модел MAISSCHUIF
Тип ралник
Локација Холандија Holten
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 14468
Состојба
Состојба нов
Дополнителни информации
Холандски
Twentrac B.V.
Keizersweg 64
7451 PG Holten
Netherlands
Tel: покажи контакти
покажи контакти
e-mail: покажи контакти (українська / русский)

Bouwjaar
Nieuwe Holaras maisschuif MES 300-125 en MES 430-H-11 Uit voorraad leverbaar
Прикажи цел коментар
Twentrac B.V.
Keizersweg 64
7451 PG Holten
Netherlands
Tel: покажи контакти
покажи контакти
e-mail: покажи контакти (українська / русский)
Twentrac B.V.
Keizersweg 64
7451 PG Holten
Netherlands
Tel: покажи контакти
покажи контакти
e-mail: покажи контакти (українська / русский)
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи