Рачка за врата за камион за ѓубре MERCEDES-BENZ Econic (1998-)

PDF
PDF
20 €
Бруто цена, ДДВ – 20%
16,67 €
Нето цена
Тип рачка за врата
Каталошки број на оригиналот A9417600459 A9417600659 A9437600159
Тип лево
Година на производство 2003
Локација Естонија Tallin
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 1380941
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Англиски
vehicle Model: Econic 2628 (01.98-)
vehicle Year: 2003
vehicle fuel: Petrol
vehicle gearbox: Automatic
vehicle VIN code: WDB9576611V208460
vehicle Color: light green
vehicle body: Truck
vehicle engine code: M906.900
vehicle mileage: 261396
vehicle comment: M906LAG; Allison MD3060PR 723.657; 6x2; 280hp; HL7/050 DCS - 11,5
quality: Good condition, used
A9437600159 Door Handle LH MERCEDES-BENZ
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!