Пумпа за гориво LIEBHERR Pipeline (11369831) за багер LIEBHERR D9508

PDF
пумпа за гориво LIEBHERR Pipeline (11369831) за багер LIEBHERR D9508
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип пумпа за гориво
Број на дел 8000838
Каталошки број на оригиналот 11369831
Локација Холандија Ede
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 8000838
Состојба
Состојба половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!