Пумпа за бетон ZOOMLION ZLJ5330THB

PDF
PDF
55.000 US$
≈ 48.810 €
Контактирајте го продавачот
Марка ZOOMLION
Модел ZLJ5330THB
Тип пумпа за бетон
Година на производство 02/2017
Прва регистрација 2017-05
Километража 7500 км
Работни часови 900 м/ч
Нето тежина 33000 кг
Локација Кина
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот WZ-2021083004
Опис
Вкупни димензии 12.58 м × 2.5 м × 4 м
Каросерија
Кутија за алат
Дополнителна опрема
Централно подмачкување
Состојба
Состојба половни
Прво лакирање
Оригинална боја
Техничкиот преглед важи до 2026-07
Дополнителни информации
Боја бел
Дополнителни информации
Англиски
SPECIFICATION:
Machine Runs & Works Great
100% Work Ready
Regularly maintained and serviced 
Excellent Working ConditionIf any details and questions about the machine , you can contact with me at any time as following:

Website: покажи контакти

Contact Person: Leo

Whats App / We chat: покажи контакти

Mobile: покажи контакти (Imo /покажи контакти / skype)<покажи контакти />
Email: покажи контакти
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи