Пумпа за бетон ZOOMLION 4141 used zoomlion benz concrete pump

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка ZOOMLION
Модел 4141 used zoomlion benz concrete pump
Тип пумпа за бетон
Година на производство 07/2019
Локација Кина Shanghai
Датум на објавување јан 15, 2022
Machineryline ID EN27796
Опис
Марка на пумпа за бетон Zoomlion
Модел ZLJ5419THB
Висина на подигање на бетон 52 м
Број на делови на пумпа за бетон 6
Притисок 11.3 бар
Капацитет 180120 m3/ч
Каросерија
Кутија за алат
Мотор
Марка Mercedes Benz
Евро Euro 5
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Англиски
Used zoomlion concrete pump 52M with Merces-Benz Chasis
Автобетононасос zoomlion 52M с шасси Mercedes-Benz

If there is anything more you want to know,Pls no hesitation to let me know
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
пумпа за бетон ZOOMLION 49X-6RZ ZOOMLION 49X-6RZ цена на барање Пумпа за бетон 07/2019 1000 км Кина, Shanghai