Пумпа за бетон ZOOMLION 2014 Model 52X-6RZ, 2014 Model Mercedes Benz Axor 4140 Euro 5

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/12
PDF
220.000 €
Нето цена
259.600 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка ZOOMLION
Модел 2014 Model 52X-6RZ, 2014 Model Mercedes Benz Axor 4140 Euro 5
Тип пумпа за бетон
Година на производство 2014
Прва регистрација 2014
Километража 69000 км
Работни часови 3762 м/ч
Локација Турција İSTANBUL
Датум на објавување вчера
Machineryline ID XR16627
Опис
Марка на пумпа за бетон Zoomlion
Модел 52X-6RZ
Висина на подигање на бетон 52 м
Број на делови на пумпа за бетон 6
Мотор
Марка Mercedes Benz Axor 4140
Гориво дизел
Евро Euro 5
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја бел
Дополнителни информации
Англиски
• Truck checked By Mercedes-Benz Service - فحص شاحنة بواسطة خدمة مرسيدس بنز

• Delivery to all around the ports of World - التسليم الى جميع انحاء الى ميناء العالم

• Safe Trade - تجارة آمنة

• Well Condition, Ready to work.
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
пумпа за бетон CIFA 2013 CIFA 2013 200.000 € Пумпа за бетон 07/2013 30000 км Турција