Пумпа за бетон SCANIA PUTZMEISTER 32/4 BSF 14H

PDF
пумпа за бетон SCANIA PUTZMEISTER 32/4 BSF 14H
пумпа за бетон SCANIA PUTZMEISTER 32/4 BSF 14H слика 2
пумпа за бетон SCANIA PUTZMEISTER 32/4 BSF 14H слика 3
пумпа за бетон SCANIA PUTZMEISTER 32/4 BSF 14H слика 4
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
пумпа за бетон SCANIA PUTZMEISTER 32/4 BSF 14H слика 6
пумпа за бетон SCANIA PUTZMEISTER 32/4 BSF 14H слика 7
пумпа за бетон SCANIA PUTZMEISTER 32/4 BSF 14H слика 8
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/8
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка SCANIA
Модел PUTZMEISTER 32/4 BSF 14H
Тип пумпа за бетон
Година на производство 1992
Локација Шпанија Linares
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID VP29631
Опис
Висина на подигање на бетон 32 м
Состојба
Состојба половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи