Пумпа за бетон Sermac 5RZ51 на шасија Mercedes-Benz

PDF
пумпа за бетон Sermac 5RZ51  на шасија Mercedes-Benz
пумпа за бетон Sermac 5RZ51  на шасија Mercedes-Benz
пумпа за бетон Sermac 5RZ51  на шасија Mercedes-Benz слика 2
пумпа за бетон Sermac 5RZ51  на шасија Mercedes-Benz слика 3
пумпа за бетон Sermac 5RZ51  на шасија Mercedes-Benz слика 4
пумпа за бетон Sermac 5RZ51  на шасија Mercedes-Benz слика 5
пумпа за бетон Sermac 5RZ51  на шасија Mercedes-Benz слика 6
пумпа за бетон Sermac 5RZ51  на шасија Mercedes-Benz слика 7
Заинтересирани сте за огласот?
1/7
PDF
230.000 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Mercedes-Benz
Тип:  пумпа за бетон
Година на производство:  2016
Километража:  79943 км
Работни часови:  3218 м/ч
Локација:  Полска Szczecin
Датум на објавување:  6.6.2024
Machineryline ID:  ZQ40448
Опис
Марка на пумпа за бетон:  Sermac
Модел на пумпа за бетон:  5RZ51
Висина на подигање на бетон:  51 м
Мотор
Марка:  Mercedes Benz
Тип:  линиски
Сила:  375 kW (510 кс)
Гориво:  дизел
Евро:  Euro 6
Оски
Оски:  4
Дополнителна опрема
Централно подмачкување: 
Состојба
Состојба:  половни
Прво лакирање: 
Оригинална боја: 
Дополнителни информации
Боја:  бел

Дополнителни информации — Пумпа за бетон Sermac 5RZ51 на шасија Mercedes-Benz

Полски
SERMAC 5RZ51 na podwoziu mercedesa , mocny silnik - 510km, wszystko ok, stan super
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Контакти на продавачот
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи