Пумпа за бетон Zoomlion 37-4, на шасија MERCEDES-BENZ AXOR 33.40

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/8
PDF
180.000 €
Контактирајте го продавачот
Марка MERCEDES-BENZ
Модел AXOR 33.40
Тип пумпа за бетон
Година на производство 2015
Прва регистрација 2015
Километража 68000 км
Работни часови 3000 м/ч
Локација Турција İSTANBUL
Датум на објавување јан 19, 2022
Machineryline ID KT25393
Опис
Марка на пумпа за бетон Zoomlion
Модел 37-4,
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја бел
Дополнителни информации
Англиски
• Full Repaired by Zoomlion Service

• Truck checked By Mercedes-Benz Service - فحص شاحنة بواسطة خدمة مرسيدس بنز

• Delivery to all around the ports of World - التسليم الى جميع انحاء الى ميناء العالم

• Safe Trade - تجارة آمنة

• Well Condition, Ready to work.
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи