Огласот Пумпа за бетон IVECO TRACER 410 е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
пумпа за бетон IVECO TRACER 410
Продадено
пумпа за бетон IVECO TRACER 410
пумпа за бетон IVECO TRACER 410 слика 2
пумпа за бетон IVECO TRACER 410 слика 3
пумпа за бетон IVECO TRACER 410 слика 4
1/4
Марка IVECO
Модел TRACER 410
Тип пумпа за бетон
Година на производство 2016
Прва регистрација 2016-09
Километража 120000 км
Локација Полска Nowy Sącz
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID QE32276
Мотор
Сила 368 kW (500 кс)
Гориво дизел
Менувачи
Тип рачен
Оски
Оски 4
Дупли тркала
Состојба на гумите 40 %
Сопирачки
ABS
Кабина
Хидрауличен серво управувач
Авто радио CD
Тахограф
Електрично подигање на стакла
Централна брава
Ограничувач на брзина
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
VIN wjmj4cus70c347305
Боја бел

Дополнителни информации — Пумпа за бетон IVECO TRACER 410

Полски
Iveco Cifa 28m
Grupa 808
tel.+48 604574969
Faktura VAT
Zarejestrowany w Polsce
Bezwypadkowy