Пумпа за бетон ISUZU 360

PDF
PDF
22.000 US$
≈ 19.290 €
Контактирајте го продавачот
Марка ISUZU
Модел 360
Тип пумпа за бетон
Година на производство 06/2015
Прва регистрација 2015-10-06
Работни часови 4200 м/ч
Нето тежина 12835 кг
Локација Кина Shanghai
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот wz20211110001
Опис
Вкупни димензии 9.13 м × 2.5 м × 3.848 м
Каросерија
Кутија за алат
Мотор
Сила 265 kW (361 кс)
Гориво дизел
Дополнителна опрема
PTO
Централно подмачкување
Состојба
Состојба половни
Прво лакирање
Оригинална боја
Техничкиот преглед важи до 2025-10-07
Дополнителни информации
Боја бел
Дополнителни информации
Англиски
isuzu 360 Used concrete pimp for sale Machine Runs & Works Great
100% Ready to work Japan Made
Located in Shanghai China
Excellent Working Condition

Maybe the price here is not so exactly,pictures also not enough,
If want more information or pictures, please feel free to contact
me as following any time in 24hrs:

Imo/ Whats App: покажи контакти

Mobile: покажи контакти (Wechat/покажи контакти/ skype)<покажи контакти />
Email:покажи контакти
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
пумпа за бетон ISUZU 360 ISUZU 360 22.000 US$ Пумпа за бетон 03/2018 1500 м/ч Кина, Shanghai
пумпа за бетон ISUZU 360 ISUZU 360 22.000 US$ Пумпа за бетон 04/2017 40000 км Кина, Shanghai
пумпа за бетон ISUZU 45M ISUZU 45M цена на барање Пумпа за бетон 02/2015 5600 км Кина, Shanghai
пумпа за бетон ISUZU 37M ISUZU 37M 38.000 US$ Пумпа за бетон 2016 3600 км Кина